Ви є тут

ADSL

Технологія ADSL (асиметрична цифрова абонентська лінія) – сучасна технологія доступу в Інтернет або корпоративну мережу. Вона забезпечує високошвидкісний обмін даними по існуючій телефонній лінії . При цьому зберігається можливість користуватися традиційними телефонними послугами одночасно з обміном даними.

ADSL ( Asymmetric Digital Subscriber Line ) - різновид xDSL абонентського високошвидкісного доступу , що забезпечує доступ до мережі Інтернет по вже існуючій телефонній абонентської лінії і не вимагає додаткової організації лінії зв'язку.

Таким чином передача даних по ADSL технології проводиться по тому ж кабелю , на якому працює Ваш телефон і при цьому , Ваш телефон залишається вільним.

У приміщенні абонента встановлюється ADSL модем , який підключається паралельно Вашому телефонному апарату ( потрібне застосування спеціального частотного роздільника - Splitter ) . З боку АТС проводиться підключення Вашої телефонної лінії до обладнання DSLAM ( DSL Access Multiplexor ) .

Враховуючи асиметричність трафіка при класичній роботі в мережі Інтернет , технологія ADSL передбачає швидкість передачі даних від мережі до користувача значно вище (до 8 Мбіт / с) , ніж швидкість передачі даних від користувача в мережу ( до 1 Мбіт / с).

Така асиметрія , у поєднанні зі станом " постійно встановленого з'єднання " - коли виключається необхідність кожного разу набирати телефонний номер і чекати установки з'єднання , робить технологію ADSL ідеальною для організації доступу в мережу Інтернет і доступу до локальних мереж .

Параметри доступу в мережу Інтернет при підключенні по ADSL (якість , швидкість) визначаються технічними характеристиками конкретної абонентської телефонної лінії, що з'єднує користувача з АТС , і уточнюються після тестування , проведеного фахівцями провайдера.

Переваги ADSL :

  • Висока швидкість отримання інформації ( до 8 Мбіт / с) , значно перевершує аналогові модеми , ISDN , HDSL , SDSL ;
  • Телефонна лінія при роботі в мережі Інтернет залишається вільною ;
  • Постійне IP з'єднання ( для доступу в Інтернет немає необхідності набирати телефонний номер і чекати установки з'єднання);
  • Висока стабільність швидкості.
  • На відміну від кабельних модемів кожен абонент має свою гарантовану смугу пропускання і не розділяє її з ким-небудь ;
  • Надійний зв'язок 24 години на добу ;
  • Безпека переданих даних.
  • Телефонна лінія , на якій працює ADSL модем , використовується тільки одним абонентом і підключена тільки до нього .

Основне застосування технології ADSL : там , де потрібна асиметрична передача : для індивідуальних користувачів Інтернету в житлових районах , для середніх офісів.

© 2018 КВАНТ | Телекомунікаційні послуги