Ви є тут

Міжміський телефонний зв'язок

Послуга Міжміського телефонного зв'язку забезпечує клієнтів телекомунікаційної мережі ТОВ “Квант” можливістю спілкування з рідними, близькими чи знайомими, які проживають в іншому місті, районі, області України, а також з кожним з абонентів мереж українських операторів мобільного зв’язку.

Послугу міжміського зв’язку можна отримати зі стаціонарного телефонного апарату, телефонів у офісах чи бізнес центрах (для організацій).

При заключенні договору на користування телефонним зв'язком кожен з клієнтів повинен вказати чи має він бажання користуватись міжміським зв’язком зі свого телефонного апарату.

В залежності від Вашого вибору Вам буде призначена категорія автоматичного визначення номеру, у разі зміни Вашого вибору категорію АВН можна змінити (разова та платна послуга). В залежності від Вашого вибору, номеру телефону ми призначимо певну категорію автоматичного визначення номеру (АВН). У випадку Вашої потреби ми можемо змінити категорію АВН (послуга є разовою та платною).

Як скористатись послугою

Нашим абонентам для додзвону по міжміському телефонному зв’язку, необхідно набрати но своєму телефонному апараті нуль “0”, після чого дочекатись звукового безперервного сигналу і набрати телефонний код міста чи села і номер абонента до котрого телефонуєте.

Аналогічно Ви можете зателефонувати на мобільний, тільки набираєте код мобільного оператора.

© 2018 КВАНТ | Телекомунікаційні послуги