Перейти до основного вмісту

Поширені запитання

Поширені запитання

Відключіть живлення роутера на 15-20 сек - після цього доступ до Інтернет має відновитись протягом 2-3 хвилин. Якщо перезавантаження роутера не допомогло - телефонуйте в нашу службу технічної підтримки за телефонами (097) 574-98-39, (063) 938-74-01 з 9:00 до 21:00 в будні і до 13:00 в суботу.

Найзручніше сплатити за послуги онлайн за допомогою Приват24 або Ощад24. На сторінці Оплата нашого сайту є більше інформації з цього приводу. Зверніть увагу, що посилання для переходу розміщено одразу в головному меню.

Також Ви можете сплатити за послуги готівкою чи за допомогою банківської картки в

  • відділенні Ощадбанку м. Судова Вишня
  • терміналах EasyPay
  • відділеннях Нової Пошти

Для користування інтернетом в абонента на особовому рахунку повинні бути наперед cплачені кошти в розмірі місячної абонплати.

У випадку несплати рахунку за користування інтернетом до 20 числа поточного місяця, надання послуг буде автоматично призупинено, а при спробі скористатись доступом до інтернет у Вашому браузері буде відображатись сторінка з повідомленням про тимчасове обмеження надання послуг.

Після оплати заборгованості доступ до інтернет відновиться автоматично не пізніше ніж через 30 хв від моменту зарахування коштів на особовий рахунок. Для того, щоб кошти зарахувались на особовий рахунок миттєво, найкраще сплатити борг онлайн, більше інформації - на сторінці Оплата.

Абонентська плата, яку Ви сплачуєте, залежить тільки від швидкості доступу до Інтернет і не залежить від обсягів прийнятої чи переданої інформації. Тому навіть якщо Ви не користувалися доступом до інтернет протягом цілого місяця, то сплатити користування послугами все одно доведеться.

У випадку, коли Вам вже не потрібен доступ до Інтернет, зверніться до нашого Центру підтримки клієнтів, чи повідомте нас письмово або телефоном (098) 725-05-70, щоб тимчасово призупинити надання послуг на певний період або розірвати укладений договір.

  • швидкість доступу до Інтернет 100 Мбіт/сек достатня, щоб виконувати різні дії на 3-4 пристроях одночасно. Вона дає можливість кільком активним користувачам працювати без пауз і переглядати стріми, відео-ролики або онлайн телебачення та слухати музику
  • на швидкості до 200 Мбіт/сек Ви та Ваша сім'я можете легко завантажувати об'ємні файли з музикою, фільмами, відео чи іграми в будь-якому форматі (2К, 4К, 8К, BlueRay), працювати з хмарними сервісами без жодних затримок і переглядати трансляцію з власної системи відеоспостереження
  • швидкість до 300 Мбіт/сек дозволяє бути абсолютно вільним в доступі до мережі Інтернет

Роутер потрібно перезавантажувати у двох випадках:

  • у випадку відсутності доступу до інтернет для того, щоб переконатись, що роутер працездатний
  • через 20-30 хв після оплати боргу, якщо доступ до інтернет вже був тимчасово обмежений через невчасну оплату

Більше інформації у відео